Royal Canin: відгуки, історія та цікаві факти

Royal Canin: відгуки, історія та цікаві факти

ПРО ROYAL CANIN - глобальний експерт у галузі здорового харчування для котів та собак. Протягом більше 45 років наша компанія створює високоякісні раціони, щоб забезпечити підтримку здоров'я, належна якість та тривалість життя котів та собак по всьому світу. Наші раціони розроблені, щоб найбільш точно задовольнити потреби тварини в залежно від породи, розміру, віку, способу життя та фізіолог..

 Шиншили: догляд та утримання у квартирі

Шиншили: догляд та утримання у квартирі

Багато хто задається питанням, яку тварину завести для дитини. Якщо у вас немає часу доглядати собаку і кішку, гризун здається ідеальним. Як правильно доглядати за шиншилами? Вибираємо клітинку Шиншили - це тварини, які люблять підніматися на висоту і стрибати з полиці на полицю. Ось чому ви не повинні тримати їх у тераріумі або у звичайній клітці. Виразно краще вибрати велику клітинку, мі..

Когда живёшь с мемом

Когда живёшь с мемом

Сьогодні в інтернеті котики поступаються першим місцем за популярністю папугам. Неймовірно кумедні пташки на знімках, але як з ними жити? Про це розповів господар папуги Дейла Олексій СМОРОДІН. ПАПУГАЇ В СОЦМЕРЕЖАХ І В ЖИТТІ: ЯКІ ВОНИ НА САМІЙ СПРАВІ Впав з неба Першого папугу ми не купували, він сам прилетів. Це було влітку, коли ми жили на дачі. Якось мама на веранді читала книжку, і раптово ..

Показано с 1 по 3 из 3 (всего 1 страниц)